Pomocný vychovávateľ

Orchidea, n.o.

Miesto práce
Podjavorinskej 270/8, Bošany
Termín nástupu
01.06.2024
779 EUR/mesiacPlatová trieda: od 4 PT podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v závislosti od kariérneho zaradenia a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný vychovávateľ vykonáva pomocné práce pri zabezpečovaní výchovy maloletých detí na skupine, najmä fyzickú starostlivosť, upevňovanie hygienických návykov, skvalitňovanie spoločenského správania detí, sleduje zdravotný stav a výchovu detí, v noci dohliada na deti.

  • Zabezpečíme ti pravidelný mesačný príjem, ktorý ti umožní plánovať svoje financie.
  • Dostaneš možnosť zdokonaľovať sa v rámci odborných školení a workshopov.
  • U nás máš možnosť práce s deťmi a mládežou, čo ti umožní realizovať sa ako pomocný vychovávateľ.
  • Okrem základného platu ti ponúkame aj príspevky na stravovanie.
  • U nás budeš mať príležitosť spoznať nových ľudí, ktorí sú ochotní ti pomôcť s tvojím profesijným rastom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Práca s počítačom - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Máš ukončené úplné stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosť s prácou s deťmi a mládežou
  • Zodpovednosť, trpezlivosť a empatia
  • Zručnosť v komunikácii a tímová spolupráca
  • Záujem o vlastný rozvoj a vzdelávanie sa

verejno - prospešné služby, sociálna oblasť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836429  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 779 EUR/mesiac