Medicínsky reprezentant ONKO/PAIN- západné a stredné Slovensko

ORCA medical s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.11.2019
1 300 - 1 600 EUR/mesiacpodľa skúseností v odbore plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s portfóliom originálnych a generických liečiv
- poskytovanie odborných informácií o zverených produktoch a ich použití
- pravidelné návštevy lekárov (ONKO, ALG, ORT, REU, NEU) a lekární
- vytváranie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi vo svojom regióne
- účasť na rôznych konferenciách a sympóziách
- organizácia a odborná prezentácia produktov na lokálnych seminároch, slúžiacich k odbornej propagácii pridelených produktov
- pravidelný reporting

- zázemie medzinárodnej spoločnosti a perspektíva rastu
- kvalitné odborné zaškolenie
- motivujúci bonusový systém, pravidelná valorizácia platov
- zaujímavá a individuálna práca v teréne
- služobný automobil, telefón, PC, tablet
- práca v stabilnom tíme

Uvedenú pracovnú pozíciu obsadzujeme pre STADA Pharma Slovakia s.r.o , etablovanú nemeckú farmaceutickú spoločnosť s kvalitným portfóliom originálnych, generických liečiv a OTC .
Štruktúrovaný životopis zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected]
Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.
Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ORCA medical, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb.
o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

RX medicínsky reprezentant

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii RX medicínskeho reprezentanta minimálne 2 roky. Pri kratšej praxi preukázateľne výborné výsledky. Skúsenosti s prácou s ONKO a ALG výhodou. Očakávame vysoké pracovné nasadenie, zvládanie dynamickej práce, obchodného ducha, orientáciu na výsledky, samostatnosť, flexibilitu, vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti. Hľadáme človeka , ktorý chce na sebe pracovať a je zodpovedný v prvom rade sám sebe.
Bydlisko v okresoch PE/PD/TO/TT/MT/BN/BS/KA/MT/PT/TT/ZV/ZH

ORCA medical je firma zaoberajúca sa obchodnou a konzultačnou činnosťou, rozvojom pracovníkov formou školení ako aj vyhľadávaním talentov pre svojich klientov. Spolupracuje s viacerými významnými spoločnosťami z farmaceutického priemyslu a zdravotníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 762638  Dátum zverejnenia: 29.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacpodľa skúseností v odbore plus odmeny