Finančný analytik, špecialista - kontrolór pre STADA PHARMA SLOVAKIA,

ORCA medical s. r. o.

Miesto práce
Digital Park, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
15.05.2020
1 500 EUR/mesiacod 1500 euro s ohľadom na predchádzajúcu skúsenosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba finančných analýz a ad hoc reportov
Vyhodnocovanie dát s cieľom získania komplexného pohľadu na zverenú oblasť
Kontrola a vyhodnocovanie plánov a predajov
Forecast a budgeting a nákladový kontroling na úrovni spoločnosti a projektov
Spracovanie a vizualizáciu dát vo zverenej oblasti podľa požiadaviek užívateľa
Podpora finančného oddelenia v ad hoc projektoch
Podpora ostatných oddelení pri rozhodovaní z hľadiska financii

- zázemie medzinárodnej rastúcej spoločnosti, s odvážnou akvizičnou stratégiou
- podpora a riadenie od skúseného finančného manažéra
- motivujúci bonusový systém, valorizácia platov
- zaujímavá a individuálna práca
- telefón, PC
- práca v stabilnom tíme

Uvedenú pracovnú pozíciu obsadzujeme pre STADA Pharma Slovakia s.r.o, etablovanú nemeckú farmaceutickú spoločnosť s kvalitným portfóliom originálnych, generických liečiv a CHC produktov.
Štruktúrovaný životopis zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected]
Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax aspoň 2 roky v pozícii analytik/kontrolór
- skúsenosť s prácou v medzinárodnej obchodnej spočnosti je veľkou výhodou
- precíznosť, zmysel pre detail a termíny
- analytické a strategické myslenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, bezúhonnosť

ORCA medical je firma zaoberajúca sa obchodnou a konzultačnou činnosťou, rozvojom pracovníkov formou školení ako aj vyhľadávaním talentov pre svojich klientov. Spolupracuje s viacerými významnými spoločnosťami z farmaceutického priemyslu a zdravotníctva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2780287  Dátum zverejnenia: 1.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac