Administratívny pracovník do Penziónu v Bratislave - Podunajské Biskupice

ORCA - AN s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna 64, Podunajské Biskupice, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi Hlavné úlohy našej budúcej kolegyne/ kolegu patrí:
• Ubytovanie a vybavovanie požiadaviek hostí
• Dokonalý prehľad o situácii v Penzióne a asertívny prístup
• Príjem telefonických a emailových objednávok na ubytovanie
• Vystavovanie faktúr a účtov pre hostí
• Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom
• Rôzne iné úlohy priradené nadriadeným, ktoré pomáhajú chodu Penziónu (udržiavanie čistoty recepcie, skladanie uterákov, príprava raňajkovej miestnosti)

Aké máte u nás Výhody:
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• Odmeny – finančné aj iné
• Príjemný kamarátsky až rodinný kolektív
• stáli zákazníci s dobrými vzťahmi

Hľadáme milého pracovitého a slušného človeka, ktorý sa k svojej práci bude stavať zodpovedne a s nasadením.
Pracovný čas - len pracovné dni a ponúkame viac variant smien:
práca od 15:00 do 23:00 hod, od pondelka do piatku
alebo od 13:00 do 20:00 hod, od pondelka do piatku
alebo krátky a dlhý týždeň od 15:00 do 23:00

Odhadovaný plat je medzi 900 - 1000 EUR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od nášho budúceho kolegu/kolegyne zodpovednosť, pracovné nasadenie a samostatnosť.
Našim hlavnými cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.

Sme rodinný Penzión Hviezda na Hviezdnej ulici 64 v Podunajských Biskupiciach v Bratislave.
Naši kolegovia tvoria milí kolektív, ktorý sa navzájom podporuje.
Základ nášho úspechu je komunikácia, ústretovot voči našim zákazníkom.
Nie sme štvorhviezdičkový hotel, ale snažíme sa poskytnúť služby najlepšie aké sú v našich silách.
Príď medzi nás a získaš skvelý job.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2848205  Dátum zverejnenia: 6.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou