Manažér inzercie / Account manager

ORBIS IN, s.r.o.

Miesto práce
P.O.Box 39, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vydavateľského tímu hľadáme nové posily!!!
Náplňou práce je predaj inzertného priestoru do printových titulov vydavateľstva – MAMA a ja, FIT štýl, Adamko, Včielka, Zornička a predaj on-line projektov pre inzertných partnerov na www.mamaaja.sk a www.fitastyl.sk.

Ak sa ti naše časopisy a weby páčia, máš obchodného ducha, nebodaj si už robil/a podobnú prácu a máš skúsenosti v tejto oblasti, určite sa nám ozvi!

Lebo:
- ako vydavateľstvo fungujeme už 16. rok
- sme stabilný a baby-fit-friendly kolektív
- pracujeme v príjemnom prostredí rodinného domu v Prievoze
- ponúkame plat fix+odmeny za tvoj úžasný výkon
- sme flexibilní v pracovnom case

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hľadáme:
- teba, ak máš drive
- teba, ak si už v tomto alebo podobnom fachu robil/a (ideálne)
- teba, ak máš rád/a fajn kolektív a nové výzvy
- teba, ak si komunikatívny/a a kreatívny/a

Svoj životopis a pár slov, prečo by si to mal/a byť práve ty, pošli mailom na [email protected]. čo najskôr, ideálne do 20.10.2016.

Slovenský mediálny dom s dlhoročnou tradíciou. Vydávame knihy a na mesačnej báze časopisy pre rodiny, aktívnych ľudí a športovcov, ale i pre deti. Prevádzkujeme niekoľko webových portálov so zameraním na rodinu a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2758385  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou