Výživový poradca do Sveta zdravia

ORBIS IN, s.r.o.

Grosslingova 5, Fedinova 9, Bratislava + Mierové nám 35, Trenčín, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo v oblasti zdravia, dietológie a výživy pre zaistenú klientelu Sveta zdravia
- spracovanie individuálnych jedálničkov pre klientov Sveta zdravia

Ponúkame:
- zaujímavú a náročnú prácu pre mladú a dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť na trhu
- zodpovedajúce ohodnotenie (fixná odmena + bonusový systém na základe dosiahnutých tržieb)
- vlastnú asistentku a zaistenú klientelu
- vstupné školenie a kontinuálne odborné vzdelávanie v odbore
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výživový špecialista

- vzdelanie v odbore zdravia a dietológie (licencie: Poradca vo výžive, Nutričný špecialista, apod., prípadne zdravotnícka škola)
- aktívny záujem o zdravý životný štýl
- užívateľskú znalosť práce na PC
- aktivitu, samostatnosť, zodpovednosť, lojalitu
- vzťah k zdravému životnému štýlu, dietológii a výžive
- ochotu a schopnosť neustále sa vzdelávať

Slovenský mediálny dom s dlhoročnou tradíciou. Vydávame knihy a na mesačnej báze časopisy pre rodiny, aktívnych ľudí a športovcov, ale i pre deti. Prevádzkujeme niekoľko webových portálov so zameraním na rodinu a zdravý životný štýl.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2197800  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou