Kuchár - rýchle občerstvenie

Orbis Food, s. r. o.

Miesto práce
Laurinska ul., Bratislava - Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
netto 4,5 Eur/ hod. - začiatočný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravuje suroviny na výrobu jedál
• pripravuje jedlá podľa jedálneho lístka, receptúr a pokynov nadriadeného
• zabezpečuje dorábanie jedál podľa potreby prevádzky
• vydáva hotové jedlá stravníkom
• vykonáva sanitáciu výrobných a výdajných priestorov

Práca v 2 smenách.
3 dni doobedná zmena - 1 deň voľno, 3 dni poobedná zmena - 2 dni voľno, etc.
Na každú zmenu pripadá 1x mesačne voľný víkend (So,Ne).

- plat od 4,5 Eur/hod v čistom plus príplatok viazaný na obrat
- zvyšovanie platu na základe výkonu a odpracovanej doby/nadobudnutých skúseností
- zaškolenie
- mladý kolektív

Ak máš záujem o prácu v Orbis Street Food, pošli nám prosím svoj stručný životopis s telefónnym kontaktom na email. adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového pracovníka do nášho tímu pracujúceho v otvorenej kuchyni.

- zdravotná spôsobilosť na prácu s potravinami
- ukončené vzdelanie v gastronómii je výhodou
- pozitívny vzťah k jedlu a jeho kvalite

ORBIS STREET FOOD je sieť gastro prevádzok s ponukou pouličného jedla z celého sveta. Ide o čerstvé, kvalitné a rýchle občerstvenie. Kamenná prevádzka sa nachádza na Laurinskej ulici v Starom meste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2480174  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: netto 4,5 Eur/ hod. - začiatočný plat