Rozpočtár stavebnej výroby

Oraving, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 1833, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
hneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné vypracovávanie rozpočtov a cenových ponúk, kalkulácií
-kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
-porovnanie projektovej dokumentácie s výkazmi- výmer
-vedenie agendy pridelených projektov
-komunikácia s členmi tímu zodpovednými za dané úlohy a s externými partnermi
-vypracovávanie prieskumov a podkladov
-kompletizovanie dokumentácie pre verejné obstarávanie
-vypracovávanie časových harmonogramov

-zázemie v stabilnej spoločnosti
-samostatná a zodpovedná práca
-práca v dynamickom kolektíve

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania na uvedené kontaktné údaje.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Oraving ,s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie budú iba uchádzači, ktorí budú zodpovedať kritériám a požiadavkám na uvedenú pozíciu. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

-samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
-dobré organizačné zručnosti, flexibilita
-podmienkou je prax na danej pozícii v stavebníctve minimálne 5 rokov
-znalosť tvorby rozpočtov v ODISE ( resp. aj Cenkros plus ) je podmienkou
-praktické skúsenosti a znalosť ZÁKONA O VEREJNOM OBSTARÁVANÍ
- anglický jazyk nie je podmienkou

Sme stabilná firma, ktorá pôsobí viac ako 25 rokov na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1711678  Dátum zverejnenia: 9.4.2014