Можливість для людей з України

Kuchár - haluškár do koliby (salaš)

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Biofarma PRÍRODA, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1/6/2024
1 400 - 1 800 EUR/mesiack základnej mzde denné odmeny podľa tržby, možnosť práce aj na živnosť 11EUR/hodina plus víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme kuchára/haluškára na salaš. Pozíciu nazývame kuchár/haluškár, nakoľko sa v našej reštaurácii varia najmä halušky a pirohy (už hotové - vyrábajú nám ich pracovníčky), kapustová polievka, jahodové guľky a šúľance - typické slovenské jedlá. V kuchyni nevyprážame, nevaríme menu, varia sa najmä halušky. Pracovisko sa nachádza na salaši v Stupave, z Bratislavy ráno o 9:00 odchádza zamestnanecké auto z hlavnej stanice a zamestnancov aj privezieme do Bratislavy, pracovná doba je do 20:00 - nie sú nutné nočné hodiny. Rozpis je plánovaný na mesiac vopred a e nutné odrobiť len mesačný fond, nadčasy nie sú nutné.

stabilný kolektív

vernostný systém

Multisport karta

odmeny podľa tržby k základnej mzde

príplatky za víkend, nadčas, sviatok sú samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4835959  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac