Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Obchodná 62, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1/6/2024
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 - 8,5 EUR/hod.k základnej mzde denné odmeny podľa tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do obľúbenej a dlhoročnej prevádzky Slovak pub čašníka na TPP alebo študenta/brigádnika. Znalosť cudzieho jazyka je veľkou výhodou, počas víkendov je Slovak pub často navštevovaný zahraničnými hosťami. V Slovak pube sa pracuje systémom krátky/dlhý týždeň - smeny sú určené mesiac vopred a pracuje sa u nás do 22:00, nie je nutná nočná práca. V prípade študentskej dohody potrebujeme pracovníkov na doplnenie na piatok/sobota/nedeľa - minimálne dva dni v týždni, ale aj viac. Hľadáme pracovníka na dlhodobý pracovný úväzok, nielen na letnú sezónu.

stabilný kolektív

zamestnanecká strava

vernostný systém po rokoch

možnosť Multisport karty

systém denných odmien k základnej mzde podľa tržby čašníka

príplatky víkend, sviatok sú samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4835956  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.