Можливість для людей з України

Čašník v Messerschmidtovej kaviarni

ORAVA - STAV, s.r.o. - Bratislavská reštaurácia

Miesto práce
Nám. SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ odmeny za nočnú prácu, prácu v sobotu,nedeľu, štátne sviatky, nadčasy a odmeny za tržbu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí – každý čašník obsluhuje jemu určený rajón a sám aj účtuje
Nachystanie reštaurácie a rajónov na otvorenie
Prerozdelenie rajónov a rezervácií vedúcim smeny
Otvorenie prevádzky
Obed v rámci pracovného času
Obsluha hostí
Ukončenie dňa pod dohľadom vedúceho smeny

Práca krátky/dlhý týždeň, možnosť plánovania pracovných smien
Vyplácanie mzdy v stanovenom termíne – možnosť týždennej aj mesačnej výplaty
Nadčasy za príplatok
Preplácaná dovolenka, pn-ka sú samozrejmosťou
Žiadne pracovné zaškolenia zdarma
Zamestnanecké stravovanie 1,80 eur/deň a zľava zo služieb počas voľna na sesterských prevádzkach
Bonusový systém odmeňovania

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov a momentálne zamestnáva 70 ľudí. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Pizzeriu Europa, Bratislavskú reštauráciu Flagship a najnovšie bufet na Železnej studničke. V súčasnosti zamestnávame 70 ľudí s víziou rozširovať svoju pôsobnosť. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, zamestnávame aj pracovníkov bez vzdelania v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovitých a ambicióznych zamestnancov do stabilného kolektívu s dlhoročnými spolupracovníkmi, z ktorých mnohí sa dostali na naše managerske pozície práve z pozície čašníka. Spoločnosť, ktorá prevádzkuje Bratislavskú reštauráciu prevádzkuje viaceré gastronomické prevádzky, preto počas práce prihliadame na schopnosti a možnosti pracovníka. Zamestnávame i pracovníkov v strednom veku a mladé mamičky k obojstrannej spokojnosti.

Naša spoločnosť pôsobí na gastronomickom trhu 20 rokov. Počas tohto obdobia sme sa pevne usadili na gastronomickom trhu hlavného mesta Bratislava – prevádzkujeme Biofarmu Príroda v Stupave, Slovak pub , Bratislavskú reštauráciu Flagship, Kláštorný pivovar a bufet na Železnej studničke. Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2527652  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac