Kuchár

ORAVA SKIPARK, a.s. - Kubínska hoľa

Miesto práce
Kubínska hoľa, Dolný Kubín
1 300 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky, sezónne prémie a mimoriadne odmeny, 13. (vianočný) plat do výšky 1-mesačného platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených jedál.
Zodpovednosť za pripravované jedlá na požadovanej úrovni, podieľa sa na tvorbe jedálneho lístka. Organizácia práce v kuchyni.

- možnosť ubytovania priamo na hoteli
- kvalitná zamestnanecká strava
- wellness, skipasy
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť kariérneho a profesionálneho rastu

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Spoľahlivosť, kreativita, pracovitosť a samostatnosť. Zodpovedný prístup ku svojej práci a ústretovosť.

Kubínska je jedno z najobľúbenejších horských stredísk na Slovensku, ktoré ponúka svojim klientom lyžiarske aj letné dobrodružstvá. Spoločnosť prevádzkuje nielen stredisko, ale aj gastro prevádzky na svahu a tri partnerské hotely Park****, Green*** a Kultúra****, ktoré sa zameriavajú na pobytové balíky, ale aj na kongresovú turistiku. Naš cieľ je jediný: výnimočná zákaznícka skúsenosť. Každý rok prinášame niečo nové a na aktivity Kubínskej sú naviazané aj ďalšie stovky ľudí v regióne – od prevádzkovateľov ubytovacích zariadení cez gastronomické prevádzky až po požičovne lyží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834424  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac