prečo
Orange?
výberový
proces
výhody a
benefity
aktuálna
ponuka

Obchodný zástupca v Orange Doma - predaj služieb Orange (KE kraj)

Miesto práce
Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Košice, Michalovce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Predaj produktov Orange Doma zákazníkom KE kraja (Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Levoča, Prešov, Sabinov, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košice, Košický kraj, Trebišov, Michalovce)
Práca pre spoločnosť COM2BIZ Slovensko spol. s.r.o. (ktorá je obchodným partnerom Orange Slovensko) nie je iba o bezduchom predaji produktov alebo služieb koncovým zákazníkom. Veľký dôraz sa kladie hlavne na osobnostný rozvoj každého nášho obchodníka.
Práca pozostáva z predaja a osobnostného rozvoja (ktorý má za následok kariérny rast).

Pri predaji bude Tvojou úlohou:
- analýza potrieb zákazníka v oblasti telekomunikačných služieb (fixných a mobilných)
- prezentácia a návrh riešenia pre zákazníka
- realizácia a predaj TOP služieb v oblasti TELCO - optická FTTH sieť
- reporting a zodpovednosť za podané informácie/riešenie

Súčasťou osobnostného rozvoja sú:
- absolvovanie školenia PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®
- školenia obchodnej komunikácie
- školenia asertívnej komunikácie
- manažérske zručnosti
- stretnutia s lídrami v oblasti predaja (prednášky a semináre s uznávanými lektormi)
- ORANGE DOMA je unikátna služba pre zákazníkov ORANGE SLOVENSKO, ktorej hlavným cieľom je postarať sa o telekomunikačné služby zákazníkov v pohodlí jeho domova.
Všetci naši obchodníci prešli školením PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®, na základe ktorého majú dokonalý prehľad o všetkých službách, s ktorými sa u zákazníka môžu stretnúť a preto vedia vždy zákazníkovi ponúknuť to najvýhodnejšie riešenie.
Zákazník sa môže spoľahnúť na serióznosť značky Orange, odbornú a rýchlu inštaláciu služby.
A to všetko u seba DOMA!

Zamestnanecké výhody, benefity :
- mobilný telefón s neobmedzeným paušálom a internetom aj na súkromné účely
- tablet s neobmedzeným internetom aj na súkromné účely
- služobný automobil
- možnosť kariérneho postupu na pozíciu AREA MANAGER
- stabilný finančný príjem
- množstvo bonusových a motivačných odmien (progresívne finančné plnenie)
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- teambuildingové firemné akcie

Informácie o výberovom konaní
Výberové konanie pozostáva z týchto častí:
1. osobný pohovor
2. pozorovací "TRAINING DAY" pod vedením manažéra prevádzky
3. absolvovanie školenia PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE® - 2-5 dní (školenie je bezplatné)
4. proces implementácie do obchodného tímu
5. zverenie obchodnej skupiny
Pracovná ponuka je vhodná aj pre ABSOLVENTOV!
Je potrebné akceptovať skutočnosť dennej dochádzky do Prešova na pobočku - možnosť využívania služobného automobilu.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera : COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o., ktorý pre nás zabezpečuje službu ORANGE DOMA.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto ponuka?
Vyplnením a odoslaním osobného dotazníka v slovenskom alebo anglickom jazyku budete automaticky zaradený do našej databázy.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

- pozícia vhodná aj pre absolventa
- ochota pracovať 5 dní v týždni - PONDELOK – PIATOK
- práca na živnosť
- obchodný duch
- komunikačné predpoklady pre vedenie obchodného rozhovoru
- príjemné vystupovanie
- chuť na sebe pracovať

O spoločnosti Orange Slovensko

Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku. K 31.3. 2015 evidoval 2,854 mil. zákazníkov mobilných služieb a takmer 228 000 zákazníkov pevného internetu a digitálnej televízie, z toho 91 tisíc zákazníkov mobilnej TV. Mobilné služby poskytuje prostredníctvom 2G siete, ktorá pokrýva 99,8% populácie, prostredníctvom 3G siete s maximálnou rýchlosťou 42 Mbit/s, ktorá je dostupná pre viac než 90 % populácie a prostredníctvom 4G siete najnovšej generácie pokrýva 34 miest a obcí, čo je takmer tretina populácie Slovenska. Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 336 tisíc domácností v 18 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska. Spoločnosť Orange Slovensko je držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004, ako aj certifikátu informačnej bezpečnosti podľa normy ISO 27001:2005 so zameraním na služby elektronického obchodu a mobilnej dátovej komunikácie. Na Slovensku je lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, ktorú zastrešuje prostredníctvom Nadácie Orange – najznámejšej a najdôveryhodnejšej firemnej nadácie na Slovensku. Vďaka svojim rozsiahlym a dlhodobým aktivitám v oblasti spoločenskej zodpovednosti bol Orange už trikrát ocenený mimoriadne významným ocenením – Hlavnou cenou Via Bona Slovakia pre veľké podniky za komplexný prístup k zodpovednému podnikaniu. Kvalita služieb spoločnosti Orange Slovensko spĺňa kritériá certifikátu ISO 9001:2000 podľa medzinárodného štandardu kvality. Nezávislí audítori potvrdili, že Orange Slovensko má vybudovaný systém riadenia, ktorý zákazníkom zaručuje kvalitné, stabilné a konzistentné poskytovanie služieb. Orange je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa umiestnila šesťkrát po sebe na stupni víťazov rebríčka Firma roka, ktorý každoročne zostavuje ekonomický týždenník Trend.

Majiteľom 100 % akcií spoločnosti Orange Slovensko je skupina Orange. Informácie o spoločnosti Orange Slovensko sa nachádzajú na stránke www.orange.sk, www.facebook.com/OrangeSlovensko alebo nás môžete sledovať cez Twitter na @orange_sk, prípadne na Orange blogu na www.orange.sk/blog.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Telekomunikácie
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

> Späť na zoznam pozícií
Orange Slovensko viac ako operátor Orange a France Telecom spoločenská zodpovednosť
ID: 2827665   Dátum zverejnenia: 25.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.