prečo
Orange?
výberový
proces
výhody a
benefity
aktuálna
ponuka

SW Quality & Testing Coordinator

Miesto práce
Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kariérna príležitosť pre šikovného SW Test Lídra v tíme, ktorý je zodpovedný za inovaciu IT riešení a kvalitu dodávky IT riešení. Jedná sa o komplexné softvérové webové aplikácie.
SW Quality and Testing Leader zastrešuje nasledovné :
  • zodpovedať za vypracovanie a obsah Test approach projektu v súlade s platnou Test stratégiou oddelenia IT
  • zadefinovať testovací proces
  • zodpovedať za výber testovacieho teamu (vendora), koordináciu testovacieho teamu a optimálne využitie zdrojov
  • zodpovedať za riadenie Q&A, hlavne za kvalitné a profesionálne otestovanie dodaného SW
  • zodpovedať za plánovanie a exekúciu schváleného Test plánu projektu
  • reportovať QA postupy s hlavným zameraním na testovanie softvéru tak, aby boli splnené vopred určené kvalitatívne, finančné a časové kritéria
  • poskytovať podporu z hľadiska metodiky testovania a zabezpečenia Q&A pre projekt
  • zodpovedá za priorizovanie a plánovanie činností spojených s Q&A činnosťami v rámci celej dostupnej infraštruktúry – manažovanie prostredí, dát, riešenie resource konfliktov medzi projektmi
Za účelom vypracovania čo najkvalitnejších testovacích scenárov:
  • komunikuje a spolupracuje s biznis oddeleniami – spozná reálne potreby/požiadavky
  • komunikuje a spolupracuje so zamestnancami ITN Engineering tímov, najmä Billing Engineering, CRM Engineering a System Integration – spozná detaily technickej implementácie
  • komunikuje a spolupracuje s dodávateľmi SW prác za účelom efektívneho bugtrackingu
  • pripravuje spätnú väzbu na Q&A na základe živej prevádzky a reálnych problémov; analyzuje, vyhodnocuje root causes a pripravuje akčné plány, ako neopakovať dané chyby vo forme lessons learnt výstupov.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou

Informácie o výberovom konaní
Zaujala Vás táto ponuka?
Vyplnením a odoslaním osobného dotazníka v slovenskom alebo anglickom jazyku budete automaticky zaradený do našej databázy.
Informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Požadovaná prax
• skúsenosti s projektovým manažmentom ľudí v prostredí IT • skúsenosti z testovania software

  • skúsenosti s projektovým manažmentom v oblasti IT
  • skúsenosti s návrhom testovacieho postupu a jeho exekúciou
  • skúsenosti s koordináciou testovacích tímov
  • skúsenosti s testovaním webových a mobilných aplikácií
  • skúsenosti s koordináciou/vedením testovania softvérových aplikácií
  • znalosti software development life cycle
  • skúsenosti s výberom vhodného dodávateľa (tendrom) testovacích služieb z už zazmluvnených dodávateľov - výhodou
  • anglický jazyk - komunikačná úroveň slovom aj písmom
  • time manažment, proaktivita, negociačné zručnosti
  • koordinančné a organizačné zručnosti
  • tímový hráč

O spoločnosti Orange Slovensko

Orange je vedúcou telekomunikačnou spoločnosťou a najväčším mobilným operátorom na Slovensku. K 31.3. 2015 evidoval 2,854 mil. zákazníkov mobilných služieb a takmer 228 000 zákazníkov pevného internetu a digitálnej televízie, z toho 91 tisíc zákazníkov mobilnej TV. Mobilné služby poskytuje prostredníctvom 2G siete, ktorá pokrýva 99,8% populácie, prostredníctvom 3G siete s maximálnou rýchlosťou 42 Mbit/s, ktorá je dostupná pre viac než 90 % populácie a prostredníctvom 4G siete najnovšej generácie pokrýva 34 miest a obcí, čo je takmer tretina populácie Slovenska. Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 336 tisíc domácností v 18 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska. Spoločnosť Orange Slovensko je držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004, ako aj certifikátu informačnej bezpečnosti podľa normy ISO 27001:2005 so zameraním na služby elektronického obchodu a mobilnej dátovej komunikácie. Na Slovensku je lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, ktorú zastrešuje prostredníctvom Nadácie Orange – najznámejšej a najdôveryhodnejšej firemnej nadácie na Slovensku. Vďaka svojim rozsiahlym a dlhodobým aktivitám v oblasti spoločenskej zodpovednosti bol Orange už trikrát ocenený mimoriadne významným ocenením – Hlavnou cenou Via Bona Slovakia pre veľké podniky za komplexný prístup k zodpovednému podnikaniu. Kvalita služieb spoločnosti Orange Slovensko spĺňa kritériá certifikátu ISO 9001:2000 podľa medzinárodného štandardu kvality. Nezávislí audítori potvrdili, že Orange Slovensko má vybudovaný systém riadenia, ktorý zákazníkom zaručuje kvalitné, stabilné a konzistentné poskytovanie služieb. Orange je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa umiestnila šesťkrát po sebe na stupni víťazov rebríčka Firma roka, ktorý každoročne zostavuje ekonomický týždenník Trend.

Majiteľom 100 % akcií spoločnosti Orange Slovensko je skupina Orange. Informácie o spoločnosti Orange Slovensko sa nachádzajú na stránke www.orange.sk, www.facebook.com/OrangeSlovensko alebo nás môžete sledovať cez Twitter na @orange_sk, prípadne na Orange blogu na www.orange.sk/blog.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Telekomunikácie
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Orange Slovensko, a.s.
Metodova 8
821 08 Bratislava

E-mail: poslať životopis

> Späť na zoznam pozícií
Orange Slovensko viac ako operátor Orange a France Telecom spoločenská zodpovednosť
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2729188   Dátum zverejnenia: 19.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.