Práca pre zdravotné sestry - DD Nórsko a nemocnice Švédsko

Orange Employment Service, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko, Švédsko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúca mzda (od 11,70 Euro netto / hodinu) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vďaka ORANGE GROUP je v súčasnosti zamestnaných v Nórsku a vo Švédsku viac ako 400 zdravotníckych pracovníkov, vrátane slovenských zdravotných sestier. V súčasnosti hľadáme ďalších uchádzačov, ktorí majú záujem o prácu v jednej z najvyspelejších krajín sveta s lukratívnymi možnosťami.

Ak máte záujem o prácu v Švédsku v nemocniciach alebo v opatrovateľských domovoch alebo u pacientov doma v Nórsku , kontaktujte nás!

- výhodný pracovný plán (4 týždne vo Nórsku alebo Švédsku, 2 týždne na Slovensku)
- motivujúca mzda - od 11,70 Euro/hod/netto, príplatky za sviatky, víkendy, nočné služby, po odpracovaní 1850 hodín 14,05 Euro/hodina/netto
- mzda predstavuje približne 2.500-3.000€netto/mesiaca viac podľa príplatkov
- doprava a ubytovanie zdarma
- starostlivosť o zamestnancov počas celej doby pracovného pomeru
- kurz jazyka zdarma, počas kurzu štipendium

V prípade záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis s chronologickým prehľadom praxe.
Pozývame Vás na naše prezentácie, kde sa dozviete všetky užitočné informácie.
So zaslaním Vášho životopisu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov spoločnosťou Orange Employment Service, s.r.o., v súlade so zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie ako všeobecná zdravotná sestra
- Registrácia v Komore sestier
- Prax v odbore
- Ochota naučiť sa švédsky jazyk – školenie je zabezpečené, poskytujeme štipendium
- Proaktívny prístup, flexibilta, ústretovosť voči pacientom a kolegom, vedúca osobnosť

ORANGE EMPLOYMENT SERVICE, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodnej spoločnosti ORANGE GROUP, ktorá poskytuje služby v oblasti zdravotnej starostlivosti v domovoch dôchodcov ,domácej starostlivosti a v nemocniciach v Nórsku a Švédsku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2046940  Dátum zverejnenia: 13.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúca mzda (od 11,70 Euro netto / hodinu) + príplatky