Realitný maklér

OPTIMUS reality s.r.o.

Turecká 4786/2E, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitná kancelária OPTIMUS reality hľadá šikovných kolegov do svojho tímu.

Hľadáme realitných maklérov najlepšie s praxou, ktorí budú realizovať proces realitného obchodu.
Náplňou práce realitného makléra je :
- vyhľadávať záujemcov o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľností,
- zabezpečovať pravdivé informácie potrebné k propagácii predmetných nehnuteľností, resp. dopytu alebo ponuky klientov, uskutočňovať propagáciu nehnuteľností podľa pokynov a spôsobom stanoveným realitnou kanceláriou, vykonávať s klientmi ohliadky nehnuteľností,
- zabezpečovať objektívne a aktuálne údaje o nehnuteľnostiach, ktoré sú predmetom záujmu,
- spolupracovať s ostatnými maklérmi realitnej kancelárie, ako aj s maklérmi inej realitnej kancelárie a vytvárať vhodné prostredie pre profesionálnu, čestnú a efektívnu spoluprácu

Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve so slušným finančným ohodnotením. Každý nový maklér dostane na začiatok pridelené konkrétne ponuky, ktoré bude spravovať kým si naberie vlastné.
Výhodou je aj flexibilný pracovný čas.

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti je potrebné zaslať svoj životopis s priloženým motivačným listom na uvedenú e-mailovú adresu.

Tešíme sa na Vás na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- príjemné vystupovanie
- ústretovosť
- zodpovednosť
- samostatnosť pri realizácii obchodu
- lojalita voči spoločnosti

OPTIMUS reality je realitná kancelária poskytujúca komplexné realitné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Sme mladá progresívna realitná kancelária so šikovnými ľuďmi.

Svojim klientom zabezpečujeme odborný právny a poradenský servis. Kladieme dôraz na diskrétny a korektný prístup. Naši klienti ocenia zodpovednosť, nadhľad a jednoduchosť pri realizácii obchodu.
ID: 2156136  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou