Pracovník v autolakovni - prípravár. S ubytovaním zdarma a mzdou od 4000€

OPTIMIS s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 EUR/mesiac+ ubytovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím rastie a my radi prijmeme nových kolegov na pozície :
***PRÍPRAVÁR PRED LAKOVANÍM / LAKÝRNIK***

V špičkovom servise v Antverpách /Belgicko/ a v okolí Hamburgu /Nemecko/ opravujeme už viac ako 10 rokov autá po drobných nehodách. Ide prevažne o nové autá /do rokov/ značky Audi, VW, Škoda...

Dlhodobá práca s možnosťou turnusov na TPP alebo živnosť.

Náplň práce :
- Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie, gitovanie)
- Odmastenie, maskovanie, nástrek základnej farby/plniča
- Korekcia nedostatkov
- Retuše škrabancov...

+ mzda od 18€/hod na nástup
/ po zaučení navýšenie a pravidelné prehodnocovanie mzdy /
+ ubytovanie zabezpečíme a hradíme my
/samostatná izba, max 20min od práce, apartmán alebo rodinný dom komplet zariadený, obývaný našimi kolegami - Slovákmi /
+ príspevok na prvú cestu 100€
+ možnosť "skúšky" na 2 týždne ak ste zamestnaný a zvažujete, či Vám bude práca u nás vyhovovať
+ práca vo výbornom kolektíve

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email praca.optimis@gmail.com a rada Vás budem kontaktovať.
Ak spĺňate podmienku praxe, určite sa dohodneme na ďalšom postupe.
Voľné miesta v autoservisoch v Belgicku aj Nemecku na pozície :
- Automechanik
- Klampiar - úprava karosérií
- Lakýrnik
- Lakýrnik/prípravár

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

autolakýrnik, prípravár pred lakovaním

Počet rokov praxe

3

- Potrebná je prax s prácou v AUTOLAKOVNI
- Precízna práca
- Ochota cestovať
- Znalosť jazyka - základy NJ alebo AJ sú výhodou nie podmienkou

Už viac ako 10 rokov spolupracujeme s tými najlepšími. V špičkových autoservisoch v Belgicku a Nemecku opravujeme autá po drobných nehodách/poistných udalostiach.

Kontakt

ID: 4836566  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac