Pokrývač do Dánska

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Název: Pokrývač
Místo: Dánsko
Jako pokrývač budete zodpovědní za různé úkoly související se zastřešením, včetně, ale nejen, instalace, oprav a údržby. Budete pracovat s týmem, abyste zajistili, že projekty budou dokončeny efektivně a na vysoké úrovni. Materiál, se kterým pracujete, je bitumen.
Požadavky:
Minimálně 1 rok praxe v oboru pokrývačských prací s bitumenem
Základní úroveň znalosti angličtiny
Připojte se k našemu týmu a staňte se součástí dynamické pokrývačské společnosti oddané dokonalosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda: 3600 € čistého měsíčně (platba jednou měsíčně včetně peněz na dovolenou).
Bydlení zajištěno.

Doprava do práce a zpět zajištěna.
Pracovní oděv zajištěn.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pokrývání střech.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

pokrývač s bitumenem

Počet rokov praxe

1

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.
Některé z našich inzerátů, bez ohledu na místo jejich zveřejnění, mohou být napsány v ženském nebo mužském rodě, a to pouze z důvodu maximální plynulosti a srozumitelnosti textu. Přístup naší společnosti ke všem zájemcům o pracovní pozice není jakkoli genderově či jinak diskriminačně ovlivněn.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslať životopis
ID: 4813916  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac