Seřizovač výrobních linek

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Luhačovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
kdykoliv
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového člověka na pozici

SEŘIZOVAČ LINEK
v různých typech výroby a u různých strojů.

Hlavní náplň práce:

*nastavuje výrobní proces - seřízení výrobní linky pro výrobu
*provádí pravidelnou údržbu výrobní linky
*odpovídá za kvalitu
• jedná se o práci v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
pečlivé a kvalitní zaškolení
adekvátní finanční ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně penzijního a životního pojištění
příjemné pracovní prostředí, moderní výrobní technologie a špičkové technické zázemí
zajímavou práci – dodáváme více než 100 zákazníkům z 25 převážně evropských zemí (např. pro značky Lacalut, Odol, L‘Oreal, Indulona, Biorepair, Panthenol, Bepanthol)
příplatek za noční směnu 50 Kč/hodinu
zázemí stabilní a současně dynamicky se rozvíjející firmy
systém vzdělávání a rozvoje
špičkové technické zázemí
moderní výrobní prostory
adekvátní finanční ohodnocení cca 26 000 - 30 000 Kč
ubytování zdarma

Zájemce prosím o životopis.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 34 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba pro automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení nebo ÚSO vzdělání technického směru (elektro, strojní, mechanik – seřizovač) je výhodou, nicméně zaškolíme a zapracujeme i uchazeče bez dosavadních znalostí a zkušeností z oboru

• manuální zručnost, zodpovědnost, osobní motivaci učit se a zlepšovat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Leoš Fikeis
Tel.: +420731526255
E-mail: poslat životopis
ID: 4651717  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc