Vedoucí údržby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 45.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem na Berounsku hledáme zkušeného VEDOUCÍHO ÚDRŽBY, který bude mít na starosti vedení údržby výrobních strojů, plánování preventivní údržby strojů a zařízení a vedení menšího týmu pracovníků. Dále bude komunikovat s dodavateli a zajišťovat náhradní díly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní plat 35.000 – 45.000 Kč (dle zkušeností)
- Roční bonusy a prémie
- Příspěve na životní pojištění
- 22 dní dovolené
- Stravenky
- Dobrou dopravní dostupnost
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti

Informace o náboru

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis v českém/slovenském jazyce společně s platovovou představou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Berounsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ nejlépe technického zaměření
- Zkušenosti s údržbou ve výrobní společnosti
- Schopnost vést tým
- Výborné technické myšlení
- Samostatnost a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3143797  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000 - 45.000 Kč