Operátor/ka výroby - s ubytovaním!

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Pardubický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme OPERÁTORY DO VÝROBY pre spoločnosť pôsobiacu na Východe Čech (Česká Republika). Jedná sa o stabilnú firmu s istotou dlhodobej a férovej spolupráce.

- Plat až 150 Kč/hodina (5,60 EUR/hodina) – vrátane bonusov, odmien a príplatkov
- Možnosť záloh po odpracovanom týždni
- Možnosť nadčasov
- 20 dní platené dovolenky
- 10.000 Kč bonus za odpracovaný polrok
- Dotované závodné stravovanie
- Možnosť krátkodobej alebo dlhodobej spolupráce
- Ubytovanie zdarma nebo za poplatok (podľa kapacity na ubytovniach)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím zašlite svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoľahlivý zamestnávateľ v Pardubickom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Manuálnu zručnosť
- Starostlivosť
- Spoľahlivosť a chuť pracovať
- Dobrý zrak

Optima Recruitment Europe je medzinárodná personálna agentúra s viac než 15 ročnou tradíciou na európskom trhu práce. Naša centrálna pobočka sa nachádza v Českej republike, ďaľšie zastúpenie v Írsku, Holandsku a Nemecku. Medzinárodná posobnosť nám umožňuje poskytovať kvalitné služby takisto za hranicami týchto krajín.
Spoločnosť je držiteľom povolenia k sprostredkovaniu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

V jámě 1371/8
110 00 Praha 1
Česká republika

Kontakt

ID: 2875003   Dátum zverejnenia: 19.5.2017