Provozní elektrikář

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Elektro údržba a servis výrobních linek
- Kontrola elektrotechnických částí strojů
- Zajištění elektrotechnických prací dle požadavků provozu
- Práce ve dvousměnném provozu na (8 hodinová pracovní doba)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Základní mzdu od 160 Kč/hod. (dle pracovních zkušeností) + osobní ohodnocení až 24%
- Mzda se po zkušební době navyšuje na základě pracovního výkonu
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na životní pojištění
- Věrnostní a přítomností prémie
- 22 dní dovolené
- Stabilní zázemí v prosperující firmě
- Dobrou dopravní dostupnost do práce

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš aktuální životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro mezinárodní společnost vyrábějící kovové spojovací součástky do automobilů hledáme zkušeného kandidáta na pozici PROVOZNÍHO ELEKTRIKÁŘE.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ÚSO/SO vzdělání elektro
- Platná vyhláška ř. 50 min. § 6
- Pracovní zkušenosti na obdobné pozici
- Spolehlivost a aktivní přístup k práci
- Zájem o dlouhodobou spolupráci
- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2872686  Dátum zverejnenia: 3.1.2018