Technik výroby

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost podnikající v automobilovém průmyslu hledáme spolehlivého kandidáta na pozici výrobního technika.

Jaká je náplň práce?
Na této pozici budete spolupracovat s vedoucím výroby, nástrojárny a údržby a hlavním konstrukétrem z Německa. S vedoucím výroby budete řešit technické zadání spojené s výrobou, pro nástrojárnu a údržbu budete zařizovat materiál a náhradní díly a s konstruktérem budete řešit technické výkresy a následně zapracovávat drobné změny pomocí CAD systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Plat se odvíjí podle pracovních zkušeností uchazeče.
* Dostanete roční odměny a vánoční prémie, které jsou závislé na pracovním výkonu.
* Možnost vzdělávání a jazykových kurzů.
* Kariérní růst Vás v případě dobře odváděné práce nemine.
* Máte nárok na dva dny dovolené navíc.
* Další firemní benefity – příspěvek na životní pojištění, stravenky, atd.

Informace o náboru

V případě zájmu, prosím, zašlete Váš životopis v českém/slovenském jazyce společně s platovovou představou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Berounsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Hledáme zkušeného kandidáta se SŠ nebo ambiciózního absolventa VŠ ideálně technického zaměření.
* Znalost CAD systému je velkou výhodou. Pokud ho však neovládáte, společnost Vás zaučí.
* Důležitá je Vaše motivace, aktivní přístup a ochota vzdělávat se a učit se nové věci.
* Budete rovněž potřebovat jeden z mezinárodních jazyků – angličtinu nebo němčinu – kvůli komunikaci s kolegy z Německa.
* Neměla by Vám chybět týmovost, zodpovědnost za odvedenou práci a spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2853303  Dátum zverejnenia: 17.7.2017