Odborný lékařský poradce

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující asistentské služby v oblasti cestování a zdravotní péče, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ODBORNÝ LÉKAŘSKÝ PORADCE.

Jedná se o práci na ½ úvazek se vzdáleným přístupem bez fyzické přítomnosti v kanceláři.

Náplň práce:
- operativní posuzování medicínských kauz klientů asistenční služby
- komunikace s asistenčními koordinátory, nemocnicemi a lékaři v zahraničí
- překlady lékařských dokumentů
- posuzování faktur z medicínského hlediska
- reporting k různým lékařským případům
- komunikace s nemocnicemi a pojišťovnami

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé a motivující platové ohodnocení
- stabilní pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- využití anglického jazyka na denní bázi

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete, prosím Váš životopis s akutální fotografií na e-mail: [email protected].

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Cestovní kanceláře

Stabilní mezinárodní společnost poskytující asisteční služby.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- lékařské vzdělání - nutnost min. 1. atestace
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- znalost německého, francouzského, ruského nebo dánského jazyka výhodou
- velmi dobré komunikativní schopnosti s profesionálním vystupováním
- vstřícnost při spolupráci s ne-medicínskými pracovníky asistence

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1932504  Dátum zverejnenia: 19.11.2014