Kuchař - BBQ restaurace Plzeň

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme: člověka se smyslem pro humor, s fantazií, pozitivně laděného, ale i člověka, který sebou dokáže hodit a brát práci vážně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu
Mzdu dle dohody a zkušeností
Možnost podílet se na rozvoji restaurace
Pracovní doba krátký - dlouhý týden
Práci v centru Plzně

Informace o náboru

Posílejte životopisy a pár řádek, proč bychom právě vás měli pozvat na pohovor, NEVOLEJTE, my se vám ozveme!!!

Pokud se vám do 14 dnů neozveme, dali jsme přednost jiným uchazečům, děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Pro restauraci v americkém stylu v centru Plzně hledáme nového kolegu na pozici kuchaře.

Pozice je vhodná i pro šikovného absolventa!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Nadšení do práce
Pozitivní náhled na práci a život
Vyučení v oboru nebo prokazatelný zájem o gastronomii
Nápaditost
Schopnost rychle a kvalitně pracovat – veškeré jídlo se připravuje čerstvé a vydává v co nejkratším čase, žádné hotovky nevedeme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1720033  Dátum zverejnenia: 23.4.2014