Zkušené zdravotní sestry do Velké Británie

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Velká Británie
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Atraktivní platové podmínky dle zkušeností okolo £32,000 za

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE ve spolupráci s naším anglickým partnerem hledá vhodné kandidáty/ky na pozici zdravotní sestra/ zdravotní bratr do prestižní soukromé kliniky v Londýně.

Preferované specializace jsou:

* Dětské sestry
* Sestry se zkušenostmi z onkologie, kardiologie, neonatologie a ortopedie
* Endoskopické sestry
* Sálové sestry

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní platové podmínky dle zkušeností okolo £32,000 za rok + Benefity
- Možnost vybudování kariéry ve Velké Británii
- Pomoc s relokací

Informace o náboru

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete Váš životopis s aktuální fotkou na e-mail: [email protected] nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 731 150 138, kontaktní osoba: Marcela Felicetti

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE je mezinárodní personální agentura s více než patnáctiletou tradicí na evropském trhu práce. Naše centrální pobočka se nachází v České republice, další zastoupení v Irsku, Holandsku, Německu a Bulharsku. Mezinárodní působnost nám umožňuje poskytovat kvalitní služby také za hranicemi těchto zemí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- EU občanství
- Vysokoškolské vzdělání - Všeobecná zdravotní sestra, (Bc.)
- NMC registrace - Nursing and Midwifery Council (lze ji dokončit během procesu)
- Profesní zkušenosti (3-4 roky v daném oboru)
- Dobrá znalost anglického jazyka
- Předchozí zkušenosti práce ve Velké Británii jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1701726  Dátum zverejnenia: 27.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktivní platové podmínky dle zkušeností okolo £32,000 za