Zdravotní sestry různých zaměření do Velké Británie

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Velká Británie
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve zdravotnickém zařízení ve Velké Británii v konceptu NHS Trust či na soukromých klinikách pod vedením zkušeného personálu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pomoc při přestěhování
* unikátní možnost získat zkušenosti a praxi v zahraničí
* atraktivní platové ohodnocení (odvíjí se od zkušenosti uchazečky)

Informace o náboru

K výběrovému řízení prosím doložit:
* strukturovaný životopis v AJ
* aktuální fotografii

S osobními údaji, které jsou poskytovány společnosti OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., IČO: 264230022 za účelem zprostředkování zaměstnání je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000Sb. Poskytnuté údaje jsou ponechány v databázi po dobu nezbytnou ke zprostředkování zaměstnání nebo až do odvolání písemnou formou. Údaje mohou být poskytovány třetí osobě pouze po souhlasu osoby údaje poskytující. Ustanovení §12 a 21 zákona č.101/2000Sb. upravují Vaše právo na informaci o zpracování údajů, vysvětlení, možnosti aktualizace a likvidaci osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pro našeho významného klienta hledáme uchazečky pro práci ve zdravotnickém systému ve Velké Británie. Hledáme zdravotní sestry různého zaměření, různých zkušeností a různých úrovní. Zajišťujeme práci jak pro státní zřízení NHS Trust, ale i privátní kliniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* občan EU
* plynulá angličtina (slovem i písmem)
* NMC registrace
* zkušenosti z předchozí práce v zahraničí výhodou
* vhodné i pro absolventky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1622671  Dátum zverejnenia: 31.3.2014