Kuchár / Kuchárka

Optima consulting s. r. o.

Miesto práce
Karpatská 9A/8402, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Aranžovanie pripravovaných pokrmov.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.

Bezplatné ubytovanie.
Zľava na stravovanie.
Možnosť sebarealizácie.
Možnosť kariérneho postupu.
Práca v mladom dynamickom tíme.

Informácie o výberovom konaní

Možnosť bezplatného ubytovania.
Práca na krátky a dlhý týždeň.
Možnosť kariérneho rastu.
Práca v mladom kolektíve.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0905 385 175 alebo emailom: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Spoločnosť Optima consulting s.r.o. prevádzkuje zariadenie hotelového typu v Terchovej - Drevenice Terchová resort a Pivovar Vŕšky, ktoré patria k najnavštevovanejším turistickým zariadeniam Malej Fatry. Reštaurácia, recepcia resortu a ubytovacia časť prešli v posledných rokoch atraktívnou, modernou prestavbou. Súčasťou resortu sa stal v máji 2023 aj nový projekt pod značkou e-bike share, ktorý poskytuje službu zdieľania horských e-bicyklov v Terchovej, Vrátnej doline a blízkom okolí. Už čoskoro pribudnú v rámci resortu ďalšie NOVINKY - RELAXAČNÝ BAZÉN S PROTIPRÚDOM A PIVNÉ KÚPELE VŔŠKY.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2655121  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou