Očný optik/optička

Optika Olympia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900+provízie z predaja EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a výdaj dioptrických a slnečných okuliarov, ponuka skiel, predaj kontaktných šošoviek.
Opravy okuliarov-výmena sedielok, stranice, anatomická úprava rámu a iné

Gastro lístky

Výberové konanie prebieha po telefonickej dohode na prevádzke optiky. Potrebné poslať životopis s kontaktom, na ktorom Vás v najbližších dňoch zastihneme aby sme sa dohodli na ústnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo - očná optika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, profesionalita, znalosti z očnej optiky, manuálna zručnosť pri opravách

Sme firma pôsobiaca na trhu 13 rokov. Hlavnou prioritou je pre nás odbornosť a šikovnosť pri predaji a zhotovení okuliarov. Našim zákazníkom ponúkame najnovšie trendy svetových značiek. Prvoradé je pre nás poradenstvo v oblasti rámov podľa potreby korekcie konkrétneho zákazníka a následná ponuka okuliarových šošoviek.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1803372  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900+provízie z predaja EUR/mesiac