Recruitment Asistent/ - ka

Opteam Finland

Miesto práce
Jozefská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou s ľuďmi ideálne v oblasti HR?
Chcete svoje skúsenosti v oblasti HR rozšíriť a získať nové?

Staňte sa členom nášho tímu.
Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu RECRUITMENT ASISTENT/-KA.

Na pozícii bude Vašou hlavnou náplňou práce:

- Komunikácia s uchádzačmi o prácu vo Fínsku zo Slovenska aj z iných krajín
- Vyhľadávanie a aktívne oslovovanie potenciálnych uchádzačov o zamestnanie v súlade so zadanými kritériami
- Aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
- Selekcia kandidátov podľa pridelených kritérií
- Pozývanie kandidátov na pracovný pohovor
- Komunikácia s uchadzačmi počas celého výberového procesu s uchádzačmi
- Testovanie jazykových a osobnostných znalostí a zručností uchádzačov
- Participácia na medzinárodných projektoch
- Administratívne práce

-Práca v príjemnom prostredí stabilnej spoločnosti
-Možnosť kariérneho rastu
-Zaujímavé medzinárodné projekty
-Možnosť cestovania do zahraničia
a mnohé iné.. :-)

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás uvedená pracovná ponuka?
Pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Opteam je moderná a inovatívna spoločnosť v oblasti medzinárodného náboru zamestnancov. Využívame osvedčené, ale aj neprebádané možnosti zlepšovania seba samých v oblasti HR a nezaobídeme sa bez neustáleho rozvoja a vývoja.
Opteam bol založený vo Fínsku v roku 1999 a na Slovensku v roku 2007.
Celý čas je našim cieľom pomáhať našim klientom na oboch stranách nájsť správnych ľudí a správnych zamestnávateľov bez ohľadu na to, odkiaľ sú.
Participujeme na veľkých medzinárodných projektoch a na rôznych pozíciach od gastronómie až po nuclear, od pomocných kuchárov až po inžinierov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Skúsenosti s vyhľadávaním kandidátov na sociálnych sieťach sú výhodou,
- Skúsenosti s prácou v call centrách výhodou,
- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
- Chuť vzdelávať sa v oblasti HR
- Dynamická osobnosť,
- Práca s PC ( MS Office)
- Pozícia je vhodná pre študentov VŠ

Opteam is a responsibly innovative personell services company established in Finland in 1999. We have developed customizable solutions applicable in all business fields to rapidly changing work situations in labour-intensive sectors. We offer services for both long-term developments of human resources and in unforeseen situations affecting the staff. At the moment, there are more than 150 Opteam members, at a total of 30 locations throughout Finland, Poland, Slovakia and Phillipines.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefska 7
81106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Hoosova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820209   Dátum zverejnenia: 21.11.2016