Pracovná príležitosť vo Fínsku! Vhodná i pre páry či absolventov (Automotive Operator)

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Fínsko
Termín nástupu
Jún až Júl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ste ambiciózny a hľadáte nové, zaujímavé pracovné príležitosti v zahraničí?
• Nemáte skúsenosti v automotive, avšak rýchlo sa učíte a máte dobrú znalosť angličtiny?
• Hľadáte serióznu a dlhodobú prácu?
• Uvažovali ste nad tým aké by to bolo žiť vo Fínsku?

Máte záujem? Pomôžeme Vám.

Ponúkame:

• Zaujímavú prácu v modernom závode na výrobu Mercedesov v Uusikaupunki, Fínsko.
• Dlhodobý fínsky kontrakt so všetkými sociálnymi benefitmi ktoré krajina poskytuje (minimálne rok s možnosťou predĺženia)
• Prácu v medzinárodnom kolektíve
• Kariérny rast
• Úplné zaškolenie
• Zabezpečenie ubytovania
• Večerné, nočné a víkendové príplatky
• Preplácané nadčasy

Viac informácii o projekte nájdete kliknutím na link:

• Večerné a nočné príplatky
- Víkendové príplatky (50% - 100%)
• Základná mzda je medzi 11.13 až 11,62 - €/hod v závislosti na praxi
• Príplatky v súlade so zákonom - plus 6,3%
- Dovolenkové príplatky - plus 9%
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- Asistencia pri vybavovaní všetkých administratívnych úkonoch spojených s pracovným pomerom vo Fínsku

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše životopisy v anglickom jazyku, následne Vás budeme kontaktovať.
Kandidáti, ktorí anglický jazyk neovládajú (alebo len základy) môžu tiež zasielať svoje životopisy (v slovenskom jazyku); možnosti nástupov týchto kandidátov začnú od Júna 2017.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je jedna z najväčších subdodávateľov na svete v oblasti automobilového priemyslu.

Firma sa zaoberá strojárstvom, výrobou a poradenskými službami. Hlavnou oblasťou pôsobenia sú prémiové vozidlá, kabriolety a ich strešné systémy, rovnako ako aj elektrické vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pozitívny a proaktívny prístup
- skúsenosti z automotive vítané, ale nie potrebné
- schopnosť pracovať v medzinárodnom kolektíve
- samostatnosť
- precíznosť

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2226606  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie