HR Director

Barona FINLAND s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre nášho klienta kandidáta, ktorý v rámci svojej práce bude:

Riadiť nábor a výber interných zamestnancov (THP) v pobočkách na Slovensku a v Čechách
• Zodpovedať za pracovno-právne vzťahy (THP) - prijímanie pracovníkov a ukončenie pracovného pomeru;
• Zodpovedať za vedenie personálnej agendy – osobných spisov (THP);
• Viesť a riadiť výkon personálnej administratívy (THP);
• Rozvíjať ľudské zdroje a vzdelávanie (THP);
• Nastavovať, rozvíjať a riadiť hodnotenie a odmeňovanie (THP) – tvorba a implementácia systémov odmeňovania a hodnotenia pracovníkov;
• Zodpovedať za vybavenie THP pracovníkov potrebnými technickými pomôckami;
• Riadiť plánovanie a analýzy HR (THP) - plánovanie nákladov na zamestnancov, analýzy odmeňovania, analýzy trhu práce.

Stabilná a stále sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a v Čechách.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je personálna spoločnosť pôsobiaca v viacerých krajinách

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady
 analytické myslenie
 asertivita
 cieľavedomosť
 dominantnosť
 praktické myslenie
 predstavivosť
 sebaistota
 sebaovládanie
 komunikatívnosť
 vnútorná stabilita

Kompetencie
Všeobecné spôsobilosti
 analyzovanie a riešenie problémov
 komunikácia (jednanie s ľuďmi)
 kultivovaný slovný a písomný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
 motivovanie ľudí
 organizovanie a plánovanie práce
 prezentovanie
 pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
 rozhodovanie
 samostatnosť
 tímová práca a vedenie ľudí

Odborné vedomosti
 hodnotenie výkonu zamestnancov
 hodnotiace a motivačné systémy zamestnancov
 kariérny rast zamestnancov, formy a možnosti ďalšieho vzdelávania
 kolektívne vyjednávanie
 manažment pre top manažérov
 personalistika a mzdy, mzdové a platové predpisy, formy odmeňovania nutná
 plánovanie ľudských zdrojov v organizácii
 výber zamestnancov, riadenie výberových pohovor nutná

Founded in 1999, Barona is a leading private employment company in the Nordics and the largest organisation in its field in Finland.

We at Barona have reformed the working life in the Nordics and abroad for over 20 years. Over 30,000 people find a job through us every year. We have offices in Finland, Sweden, Norway, Denmark, Spain, Poland, Slovakia and operate also in Eastern Europe and Philippines.

We offer work opportunities in the Nordic area, globally ranked as the best countries to live and work in. We make sure to match your career goals and ambitions with the best job opportunities. At Barona, you will find a partner that supports you in each stage of your relocation to Finland, Sweden or Norway. We help you settle down, provide you with accommodation, guidance through all administrative formalities, and support you in kick-starting your new career journey.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2050779  Dátum zverejnenia: 17.3.2015