Čašníčka v kaviarni

OPP Humenné s.r.o.

Miesto práce
Tolstého 102/3, Humenné 06601, okres Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
2 - 2.5 EUR/hodina, osvedčenému zamestnancovi ponúkame 2,5€ na hodinu +sprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- zdvorilý servis zákazníkom, príjemné vystupovanie
- servírovanie a príprava nápojov a jednoduchých jedál
- zaisťovanie flexibilnej prevádzky
- ochota poradiť zákazníkom
- práca s pokladňou

Ponúkame prácu v príjemnom, nefajčiarskom prostredí novej kaviarne. Ponúkame stabilné zamestnanie, priateľskú pracovnú atmosféru a kolektív. V prípade spokojnosti je možné dohodnúť rôzne výhody vo forme zliav, príspevku na dopravu a podobne.

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na email [email protected], ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

- profesionálny, zdvorilý a priateľský prístup
- spoľahlivosť
- samostanosť
- komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- prax v odbore výhodou

Kaviareň Check # Mate! je otvorená od augusta 2014. Je zameraná na prípravu výnimočnej kávy, miešaných nápojov, limonád a menšieho občerstvenia. Súčasťou kaviarne je aj široká ponuka spoločenských hier, ktoré si návštevníci môžu zahrať. Hlavnou témou kaviarne je šachová hra, v ktorej sa tu organizujú aj pravidelné turnaje. V kaviarni plánujeme aj ďalšie zaujímavé happeningy, ako sú stretnutia geocacherov, nadšencov stolných hier, živé koncerty komorných umelcov a podobne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1810876  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 - 2.5 EUR/hodina, osvedčenému zamestnancovi ponúkame 2,5€ na hodinu +sprepitné