Prevádzkový manažér - bowling-kaviareň a reštaurácia

OPP - DEVELOPMENT s.r.o.

OC KORAL, Prešov, sídl. Sekčov, ul. Vihorlatská (t.č. vo výstavbe), okres Prešov
Termín nástupu
október 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za bezproblémový chod zverenej prevádzky
- zodpovednosť za celkový hospodársky výsledok prevádzky
- riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
- komunikácia s klientmi a ostatnými členmi oddelení
- získavanie spätnej väzby od zákazníkov a jej tlmočenie nadriadeným

- nadštandartné platové podmienky
- práca v stabilnej spoločnosti
- atraktívne zamestnanie v novovybudovanej bowling-kaviarni a reštaurácii
- PREVÁDZKA SA NACHÁDZA V NOVOSTAVBE

Profesné životopisy a žiadosti do zamestnania posielajte VÝLUČNE NA MAILOVÚ ADRESU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- MINIMÁLNE 5 ROČNÁ PRAX NA POZÍCII PREVÁDZKOVÉHO MANAŽÉRA/KY hotelového-reštauračného- kaviarenského zariadenia (celková KAPACITA ZARIADENIA je pre 360 HOSTÍ !)
- minimálne 5 ročná prax v samostatnom riadení zamestnancov
- analytické myslenie
- maximálna samostatnosť
- pružnosť v myslení (adaptácia, flexibilita, improvizačné schopnosti)
- kontakt so zákazníkmi - dojednávanie akcií
- spoľahlivosť a lojálny prístup
- motivovanie ľudí

Spoločnosť OPP - DEVELOPMENT s.r.o.-- dynamická spoločnosť prevádzkujúca ZOC KORAL- sídl. Sekčov, Prešov. Charakterizuje ju príjemné posedenie v štýlovej bowling - kaviarni, kde zákazníkom ponúkame aktívne strávený voľný čas a vychutnanie si rôznych druhov jedál a nápojov v prepojenej reštaurácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2648440  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou