Operátor záchrannej zdravotnej služby na linke tiesňového volania 112 v Bratislave

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky

Trnavská cesta 8/A, P.O.BOX 93, 820 05 Bratislava - Ružinov, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z., platných platových taríf.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie príjmu tiesňového volania na linke tiesňového
volania 112
- Spracovávanie a vyhodnocovanie informácie o tiesňovom volaní
a zabezpečovanie činnosti súvisiacej s poskytnutím pomoci v
tiesni
- Zabezpečovanie hlasového a dátového prenosu informácií
telekomunikačnými sieťami a telekomunikačnými zariadeniami s
operačnými strediskami tiesňového volania zložiek
Integrovaného záchranného systému
- Spolupráca s orgánmi zodpovednými za pátranie po lietadlách a
záchranu ľudských životov
- Zabezpečovanie súčinnosti zložiek Integrovaného záchranného
systému
- Spolupráca s orgánmi štátnej správy, obcami a inými
právnickými osobami v pôsobnosti Integrovaného záchranného
systému

Informácie o výberovom konaní

Požadované podklady k výberovému konaniu:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis
- doklady preukazujúce dosiahnuté vzdelanie

Pracovný pomer v trojzmennej prevádzke.

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite požadované doklady najneskôr do 30.9.2015 na adresu:

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR, Trnavská cesta 8/A, P.O.BOX 93, 820 05 Bratislava 25.
Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona
č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- zdravotnícky pracovník podľa §27 zákona č. 578/2004 Z.z.
- znalosť fungovania Integrovaného záchranného systému
- morálna bezúhonnosť
- znalosť právnych predpisov súvisiacich s výkonom funkcie
- znalosť cudzieho jazyka

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky (ďalej len OS ZZS SR) zabezpečuje prostredníctvom 8 krajských operačných stredísk záchrannej zdravotnej služby príjem tiesňového volania na linke tiesňového volania 155 (ďalej len LTV 155). Predmetom činnosti OS ZZS SR je riadenie, koordinácia a vyhodnocovanie činnosti záchrannej zdravotnej služby pri poskytovaní neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Zabezpečenie nepretržitého príjmu, spracovania, vyhodnotenia a realizácie odozvy na LTV 155 v prípade, keď je alebo môže byť závažne ohrozené zdravie alebo život ľudí na území Slovenskej republiky alebo pri poskytovaní cezhraničnej starostlivosti. OS ZZS SR zabezpečuje technické podmienky na telekomunikačné prepojenie a prenos informácií s poskytovateľmi ZZS a ostatnými zložkami integrovaného záchranného systému. Ďalšou povinnosťou OS ZZS SR je aj zabezpečenie dokumentácie príjmu, spracovania, vyhodnotenia tiesňového volania a realizácie odozvy na tiesňové volanie 20 rokov odo dňa jeho vzniku a uchovávať zvukový záznam príjmu tiesňového volania a realizácie odozvy na tiesňové volanie 20 rokov odo dňa vzniku.
Podrobnejšie informácie nájdete na našom webovom sídle www.155.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2206634  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z., platných platových taríf.