Vedúci riadiaceho a monitorovacieho strediska záchrannej zdravotnej služby

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava, Trnavská cesta 8/A
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z., platných platových taríf

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie zamestnancov Riadiaceho a monitorovacieho strediska záchrannej zdravotnej služby v Bratislave,

- Tvorba systému objektívnej kontroly v rámci hlavných činností organizácie a to príjmu, spracovania a odozvy volania na tiesňovú linku záchrannej zdravotnej služby v rámci územia Slovenskej republiky,

- Monitorovanie riadenia, koordinácie a vyhodnocovania záchrannej zdravotnej služby na území Slovenskej republiky tak, aby bola zabezpečená jej plynulosť a nepretržitosť,

- Monitorovanie funkcie telekomunikačných služieb monitorovanie ústredných dátových okruhov,

- Spracovanie a realizácie odozvy na tiesňovej linke záchrannej zdravotnej služby pri vzniku aktuálnej požiadavky zo strany KOS ZZS a nutnosti odborného vedenia hovoru špecialistom-psychosociálnym operátorom, prípadne riešenia krízovej intervencie,

- príjem, spracovanie a realizácie odozvy na tiesňovej linke záchrannej zdravotnej služby pri vzniku aktuálnej požiadavky na špecifické jazykové zručnosti - príjem tiesňového hovoru v cudzom jazyku,

- centrálny zber, spracovanie a vyhodnocovanie štatistických údajov.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov o nasledovné:
- štruktúrovaný životopis
- doklady preukazujúce dosiahnuté vzdelanie
- prihláška do výberového konania
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
- návrh stratégie a rozvoja Riadiaceho a monitorovacieho strediska ZZS (3-5 strán)
Termín podávania prihlášok: do 27.10.2015 (rozhoduje dátum podania na pošte)

Všetky žiadosti o zamestnanie je potrebné doručiť poštou a podpísané uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.2015

Kontaktná osoba: [email protected]

V prípade, že Vás naša ponuka a pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite požadované doklady na adresu:

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR, Trnavská cesta 8/A, P.O.BOX 93, 820 05 Bratislava 25 (na obálke uviesť značku VK-VRaMS/2015).

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zákona
č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníckeho zamerania

- ukončené vysokoškolské štúdium II. stupňa zdravotníckeho
zamerania
- prax v Operačnom stredisku záchrannej zdravotnej služby SR vítaná
- schopnosť viesť tím ľudí
- morálna bezúhonnosť
- znalosť právnych predpisov súvisiacich s výkonom funkcie
- samostatnosť, proaktívny prístup k riešeniu problematiky operačného riadenia.

Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky (ďalej len OS ZZS SR) zabezpečuje prostredníctvom 8 krajských operačných stredísk záchrannej zdravotnej služby príjem tiesňového volania na linke tiesňového volania 155 (ďalej len LTV 155). Predmetom činnosti OS ZZS SR je riadenie, koordinácia a vyhodnocovanie činnosti záchrannej zdravotnej služby pri poskytovaní neodkladnej zdravotnej starostlivosti. Zabezpečenie nepretržitého príjmu, spracovania, vyhodnotenia a realizácie odozvy na LTV 155 v prípade, keď je alebo môže byť závažne ohrozené zdravie alebo život ľudí na území Slovenskej republiky alebo pri poskytovaní cezhraničnej starostlivosti. OS ZZS SR zabezpečuje technické podmienky na telekomunikačné prepojenie a prenos informácií s poskytovateľmi ZZS a ostatnými zložkami integrovaného záchranného systému. Ďalšou povinnosťou OS ZZS SR je aj zabezpečenie dokumentácie príjmu, spracovania, vyhodnotenia tiesňového volania a realizácie odozvy na tiesňové volanie 20 rokov odo dňa jeho vzniku a uchovávať zvukový záznam príjmu tiesňového volania a realizácie odozvy na tiesňové volanie 20 rokov odo dňa vzniku.
Podrobnejšie informácie nájdete na našom webovom sídle www.155.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1875256  Dátum zverejnenia: 21.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z., platných platových taríf