Apikačný inženier - chemik- petrochémia

OPENN s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť z oblasti konzultačných činností v oblasti chémie pre priemysel a služby, hľadáme Špecialistu chemika, aplikačného inžiniera - petrochémie.
Pozícia je určená absolventom katedry spracovania ropy alebo katedry chemického inžinierstva či skúsenejším špecialistom.

Pracovná náplň:
- na začiatku zapracovanie zaškolenie v oblasti produktovej a procesné
- spolupráca na klientskych projektoch, cesty za zákazníkmi po SR
- konzultácie, poradenstvo, školenie personálu, spolupráca s kolegami v teréne
- zber dát v teréne (pr. Teploty, prietoky, tlaky), spracovanie, vyhodnotenie
- prípravy prehľadov, tabuliek, grafov, prezentácií
- starostlivosti o zákazníkov a aplikácie v oblasti chemikálií, ktoré spoločnosť dodáva
- kontrolnej činnosti, prípravy podkladov a analýz, reportov (časť v AJ)
- práca s podkladmi a materiály v AJ

Ak vás pozícia zaujala, neváhajte obratom zaslať svoje CV.

Ponúkame.
- zaujímavú, samostatnú prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- príjemné, priateľské kolegami
- možnosť osobného a profesného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie, auto, mobil, notebook
- home office a cesty predovšetkým Bratislava a okolie, prípadne Maďarsko

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Konzultačná spoločnosť z oblasti chémie pre priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

požadujeme:
- VŠ vzdelanie v oblasti chémie, petrochémie
- prax v oblasti petrochémie, úprava vody, chemického priemyslu vítaná
- samostatnosť, proaktivitu, komunikatívnosť, prozákaznícky zameranie
- analytické schopnosti, práca s dátami, schopnosť prezentovať
- dobrá znalosť MS Office- Word, Excel, PowerPoint
- aktívna znalosť AJ- nutná
- vodičský preukaz sk. B

Česká poradenská spoločnosť s pôsobnosťou v Čechách aj na Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3115775  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-2000