Területi képviselő

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

Nyugat-Dunántúl és Szlovákia nyugati területei (győri központtal), Szenc - Senec, Myjava (Járás), Považská Bystrica (Járás), Trencsén - Trenčín, Komárom - Komárno, Léva - Levice, Nyitra - Nitra, Érsekújvár - Nové Zámky, Vágsellye - Šaľa, Győr (Járás), Sopron (Járás), Mosonmagyaróvár (Járás), Veszprém (Járás), Pozsony - Bratislava, Zalaegerszeg

Fogászati piacon tevékenykedő, a Nyugat-magyarországi régió piacvezető vállalkozásaként filozófiánk, hogy minden vevőt a számára ismert, megbízható fogtechnikai termékkel szolgáljunk ki.

Minden esetben törekszünk a piacra lépő új gyártók termékeit, és új technológiákat is bemutatni partnereinknek.

Termékstruktúránkban az ismert európai gyártók fogtechnikai termékei mellett a magyar gyártók kínálata is megtalálható.

Csapatunkat a megnövekedett ügyféligények kiszolgálása érdekében bővítjük 1 fő

TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatárssal.

Új kollégánk feladatai lesznek

• meglévő ügyfélállomány látogatása
• új értékesítési lehetőségek felkutatása
• termékbevezetés támogatása
• rendeléskezelés, készletezés
• adminisztrációs feladatok ellátása

Ideális munkatársunk

• minimum középfokú végzettségű
• értékesítői múlttal rendelkezik
• kiválóan kommunikál szóban és írásban egyaránt
• nyitott az újdonságokra
• szívesen tanul meg új dolgokat
• B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal rendelkezik

Előnynek számít

• szlovák és/vagy angol nyelvismeret
• területi képviselői tapasztalat

Amit nyújtunk

• vállalati gépjármű és telefon
• versenyképes fizetés
• innovatív, fejlődő vállalati háttér
• előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

• Nyugat-Dunántúl és Szlovákia nyugati területei (győri központtal)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen az alábbi linken, és a sikeres pályázáshoz szükséges minden adatot szíveskedjen megadni!

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.
ID: 2057420  Dátum zverejnenia: 23.3.2015