Opatrovateľ/-ka, zdravotná sestra v Rakúsku

Opatrovanie24.sk - WGDS Asset Management s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 50 brutto/deň + stravovanie,ubytovanie,doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme záujem o spoluprácu s opatrovateľmi a opatrovateľkami s certifikátom opatrovateľského kurzu a so zdravotnými sestrami, ktorí by na turnusy vykonávali v Rakúsku 24-hodinovú celkovú starostlivosť mobilným a imobilným pacientom v ich domácom prostredí. 14-dňové, 21-dňové alebo 28-dňové turnusy.

POZOR: Aktuální místa v Rakousku:

1. Muž, 88 let, do 50 kg, rodinný dům, jižně od Vídně, trvalý katheder, mírná demence, mobilní (občasné závratě), nekuřák. Turnus 28 dní, nástup 01.06. Preference: opatrovatelky - ženy středního věku.

2. Muž, 87 let, špatný zdravotní stav, stupeň 6, Alzheimer, demence, momentálně v nemocnici, opatrovatel/ka bude potřeba po návratu domů. Rodinný dům, Dolní Rakousko, manželka bydlí v domě. Preference: trpělivý, robustnější opatrovatel/ka se zkušenostmi.

3. Muž, 75 let, do 60 kg, byt, Dolní Rakousko, ležící, po amputaci nohy, kateder, začínající demence, asistence při jídle a pití nutná, v bytě žije i manželka pacienta (bez potřeby opatrování), nástup 03.07. i dříve. Preference: opatrovatelka-žena, turnus 28-30 dní, dobrá znalost němčiny nutná, není vhodné pro úplné začátečníky, nekuřačka.

Bezplatná registrácia v našej databáze záujemcov
Férový honorár
Dlhodobá spolupráca
Pomoc pri zabezpečení sociálnych výhod v Rakúsku
Komplexné poradenstvo pred Vaším odjazdom do Rakúska (pomoc pri vyhľadávaní vhodného pacienta pre Vás, príprava všetkých dokumentov a zmlúv, pomoc s prihlásením, pozastavením, a odhlásením Vašich živností v Rakúsku , prihlásenie a odhlásenie v poisťovniach a na ďaľších úradoch v Rakúsku)
Zabezpečenie dopravy zo Slovenska k pacientovi a späť
Pomoc pri riešení prípadných konfliktov
Priebežné poradenstvo a asistencia počas celej doby platnosti zmluvy

Registrácia v našej databáze je bezplatná. Obratom sa s Vami spojíme a dohodneme si ďaľší postup našej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Dobrý zdravotný stav
Pozitívny vzťah k opatrovaniu starých a chorých pacientov
Samostatnosť vo vedení domácnosti pacienta
Zvládanie stresových situácií a každodennej záťaže
Poctivosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Psychická a fyzická pripravenosť pre toto povolanie
Bezúhonnosť a serióznosť
Platné poistenie zodpovednosti (Haftplichversicherung)

Špecializujeme sa na poradenstvo a komplexnú podporu pre ošetrovateľský personál starajúci sa o pacientov v rakúskych rodinách. Našou spoločnou víziou je poskytovať profesionálne služby a byť pre Vás skutočnou podporou počas vykonávania tejto neľahkej činnosti, ktorá je nielen povolaním, ale aj poslaním. Naším konečným cieľom je na jednej strane pacient plne spokojný s poskytovanou starostlivosťou počas ťažkého životného obdobia, a na druhej strane personál, ktorý je férovo ohodnotený a vo všetkých ohľadoch plne podporovaný.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1968936  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 50 brutto/deň + stravovanie,ubytovanie,doprava