Logo Opačitý & Hurtoň s.r.o.

Staň sa súčasťou nášho tímu v ATRIO CAFE Trenčín - Barman/-ka, čašník/čašníčka priamo v centre Trenčína, mzda od 6.20 Eur/v čistom, aj doobedné smeny

Opačitý & Hurtoň s.r.o.

Miesto práce
Mierové námestie 6, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiac1400 EUR/ v čistom + tringelty, podľa šikovnosti zvýšenie hodinovej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si to práve TY??

• rád sa učíš novým, moderným trendom a spoločne s nami ich rád aplikuješ do produktov a služieb, ktoré ponúkame?

-  oceňuješ prácu v mladom a najmä stabilnom kolektíve, v ktorom spolu so svojími kolegami rád vytvoríš gastro zážitok pre našich hostí?

- na začiatok potrebuješ len úsmev, optimizmus, zmysel pre detail, snahu a chuť naučiť sa niečo nové

TAK NÁM ZAŠLI SVOJ ŽIVOTOPIS A MOŽNO VYBERIEME PRÁVE TEBA!
Pracovná doba:  Dlhý krátky týždeň od 10:00 do 22:00
                            Ranné smeny:       od 10:00 do 16:00

ČO OD NÁS MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ?

- máš u nás plnú podporu v sebarealizácii a inovatívnych nápadoch
- zamestnanecká zľava do všetkých našich BAROV/KAVIARNÍ
- ak chceš, máš možnosť profesionálneho rastu – rôzne školenia
- zaškolenie v oblasti kávy a barových schopností
- zaujimavé finančné ohodnotenie
- osobnostný rast
- zamestnanecké benefity
- stravné lístky / TPP /
- preplácané dovolenky / TPP /
- slušné tringelty

Informácie o výberovom konaní

Žiadame o zaslanie životopisu mailom:

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia, obsluha zákazníkov, príprava drinkov za barom

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť udržiavať dobré medziľudské vzťahy
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať v tíme
- chodiť do práce podľa dopredu uvedeného harmonogramu
- dochvilnosť
- osobné hygienické náviky pri práci v gastronómií
- zabezpečovať a udržiavať vysokú úroveň servisu

Spoločnosť prevádzkuje gastro prevádzky od roku 2013 - stabilita, istota, flexibilita.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4653087  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac