Asistentka predaja v Žiline, Trnave, Bratislave,Malackách, Považskej Bystrici

OnStyle SK s.r.o.

Bratislava, okres Malacky, okres Žilina, okres Považská Bystrica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné asistentky na stánky s bižutériou a módnymi doplnkami.

Ponúkame:

Ponúkame prácu v mestách:

Žilina-1/4 úväzok, brigáda
Trnava-1/4 úväzok, brigáda
Bratislava- brigáda, skrátenú úväzok
Malacky-brigáda, 1/4 úväzok
Považská Bystrica-tpp

Do predmetu je potrebné uviesť mesto, v ktorom máte záujem pracovať.

Viac info sa dozviete na pracovnom pohovore.
Po zapracovaní možnosť FINANČNÉHO a KARIÉRNEHO rastu.

Info o mzde a bonusoch sa dozviete na pracovnom pohovore.

Kontaktovať budeme uchádzačky / uchádzačov, ktorí pošlú životopis+fotka a tel.kontakt

Požadujeme čistý register trestov.

Ak sa Vám nikto z nášho tímu do týždňa neozve, vybrali sme iného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť , zodpovednosť a chuť rýchlo sa učiť.

kontakt: [email protected]

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkou stánkov s bižutériou a módnymi doplnkami v pasážach obchodných centier po celom Slovensku s centrálou v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1890438  Dátum zverejnenia: 7.3.2018