Administratívna asistentka-Bratislava

OnStyle SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkou stánkov s bižutériou a módnymi doplnkami v pasážach obchodných centier po celom Slovensku s centrálou v Bratislave.
Náplňou práce administratívnej asistentky je jednoduchá administratíva, telefonická a e-mailová komunikácia,nábor a výber zamestnancov, účtovníctvo na základnej úrovni.

firemný telefón

V prípade Vásho záujmu zašlite životopis s telefónnym číslom na e-mail onstyleskinzeraty@zoznam.sk, do predmetu napíšte "Administratívna asistentka" Prosíme píšte požadovaný predmet, bez neho nebude uchádzač/ka zaradený/á do výberového konania.
Ak sa Vám do dvoch týždňov neozveme, dali sme prednosť inému uchádzačovi. Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Mzdové účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Trvalý alebo prechodný pobyt v Bratislave, dobré organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, znalosť angličtiny a v písanej aj hovorenej forme na dobrej úrovni, znalosť základov učtovníctva

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Onstyle SK s.r.o.
Bencúrova 3770/48
821 04 Bratislava- Ružinov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1496282   Dátum zverejnenia: 22.9.2016