Manažérka pre Bratislavu

OnStyle SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom bižutérie, šperkov z chirurgickej ocele, módnych hodiniek, striebra a ďalšich módnych doplnkov. Hľadáme nových ľudí na pozíciu manažérky pre Bratislavu.
Viac informácií sa uchádzačky dozvedia na osobnom pohovore.
Svoje životopisy s fotkou posielajte na mail: [email protected]
Tešíme sa na vás !

Ponúkame:
Práca na TPP
Nástupný plat pre túto pozíciu je 3,50€/hod v čistom.

Požadujeme:
Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Skúsené dievčatá , ktoré majú chuť a odhodlanie koordinovať ľudí
Dobré komunikačné vlastnosti, flexibilita
Ovládanie maďarského jazyka slovom , aj písmom , anglický jazyk - vedieť sa dorozumieť
- Vlastnenie auta výhodou .

VEĽMI RÝCHLY KARIÉRNY RAST !!!

V prípade záujmu posielajte životopis s telefónnym číslom na email [email protected].

Vek: do 27 rokov !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spolahlivosť, komunikatívnosť, flexibilitu, starostlivoť, ochotu učiť sa novým veciam, plnoletosť (manipulácia s peniazmi).

Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkou stánkov s bižutériou a módnymi doplnkami v pasážach obchodných centier po celom Slovensku s centrálou v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1422525  Dátum zverejnenia: 19.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 EUR/hodina