Web & JavaScript Developer

Onlio, a.s.

Místo práce
Litvínovská 609, 190 00 Praha 9 Prosek, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Posilte náš tým, který dává webovým stránkám tvář a informačním systémům uživatelské rozhraní.

Náplň činnosti
- vývoj a implementace front-endu internetových prezentací a aplikací
- vytváření HTML a CSS šablon pro CMS
- programování šablon CMS
- programování v JavaScriptu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost práce na atraktivních projektech
- pružnou pracovní dobu, homeoffice
- práci v přátelském prostředí s pozitivní firemní kulturou a jedinečnou atmosférou
- prostor pro vlastní rozvoj a vzdělávání
- pravidelný teambuilding
- 1x týdně možnost cvičení na pracovišti
- pitný režim na pracovišti - nápoje zdarma
- moderní firem notebook
- možnost pracovat na plný nebo zkrácený úvazek, externí spolupráce na živnostenský list nebo v rámci jednotlivých projektů
- místo je vhodné i po/na rodičovské dovolené
- nabízíme klidné prostředí a práci v moderních kancelářích
- pracoviště na centrále firmy v klidné části Prahy 9, v docházkové vzdálenosti od metra, bezproblémové parkování, výborná dostupnost z D8, D11
nebo v našich kancelářích v Hradci Králové, bezproblémové parkování, výborná dostupnost z Pardubic, Jaroměře, Rychnova nad Kněžnou, Jičína, Trutnova, D11

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil kandidáta
- znalost HTML a CSS
- dobrá znalost JavaScriptu
- chuť se učit a odborně růst
- týmový přístup k řešení projektů
- znalost AJ alespoň na úrovni postačující ke studiu dokumentace

Výhodou:
- znalost HTML 5
- Liferay

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu už řadu let, a přesto v současné době procházíme dynamickým rozvojem. Patříme mezi firmy se zajímavými produkty a velmi kvalitními službami. To můžeme doložit dlouhým seznamem referenčních projektů u renomovaných zákazníků. Zaměřujeme se na velké portály, včetně integrací na další systémy, implementace DMS a specializovaná řešení.

Dlouhodobě rozvíjíme produkt DMS eDoCat určený zejména pro firmy s desítkami až stovkami uživatelů a dále CMS Aladin, který zajišťuje funkčnost i tak rozsáhlých portálů, jako jsou např. skupina AGEL nebo Universita Pardubice.

Dále na českém a slovenském trhu zastupujeme Atlassian (JIRA, Confluence a další produkty) a máme unikátní kompetenci Atlassian Enterprise Platinum Expert.

Kanceláře máme v klidném prostředí v Praze - Proseku, v docházkové vzdálenosti od metra.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2113698  Dátum zverejnenia: 19.5.2015