Sales manager - online marketing

ONLINE TORO s.r.o.

Miesto práce
Vápenná 15, 82104 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2000 EUR/mesiac, fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- kontaktovanie nových zákazníkov (cold calling, networking...)
- prezentácia produktov zákazníkom (správa SEO a PPC kampaní)
- vypracovanie obchodnej ponuky
- dotiahnutie obchodných jednaní až do fázy podpisu zmluvy

- atraktívny bonusový systém
- flexibilná pracovná doba
- nástup možný ihneď
- práca v pohodovom a priateľskom tíme
- priestor na vlastné nápady a sebe-realizáciu
- možnosť aktívneho zapojenia sa do vývoju produktov

Pozícia je vhodná pre ľudí s praxou v oblasti predaja, obchodných zástupcov a managerov. Vysoko motivačné finančné ohodnotenie fixný plat plus provízia z každého predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Internetový marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na obchodnej pozícii v oblasti predaja marketingových produktov min. 2 roky
- preukázateľné predajné výsledky podmienkou
- skúsenosti s Google Analytics, Google AdWords, SEO sú výhodou
- angličtina na bežnej komunikačnej úrovni

Cítime sa dobre v našej aréne, v aréne WWW – World Wide Web. Máme mnohoročné skúsenosti z víťazných zápasov, s odhodlaním sa cieľavedome sústredíme na to, aby sme pomohli našim klientom presadiť sa v tomto rýchlo meniacom sa prostredí. Od roku 2011 je spoločnosť ONLINE TORO s.r.o. zaradená medzi top direct marketingové a digitálne agentúry na Slovensku. Od toho času rastie a teší sa z ďalších úspechov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2068309  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2000 EUR/mesiac, fix + provízie