Soukromý kuchařka/šéfkuchařka pro rodinu

Online Technologies

Místo práce
Dubai Marina, Dubai, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000 Kč/měsíc, SAE pobytové vízum; Letenky; Ubytování zajištěno ve 2pk bytě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme soukromého kuchaře/šéfkuchaře k zaměstnání na plný úvazek (40 hodin týdně) v rezidenčním bytě rusky mluvící rodiny v Dubaji, SAE.

Práce bude zahájena v říjnu 2014 a vyžaduje osobu se schopností řídit a zvládat všechny aspekty povinností domácí kuchyně včetně následujících:

* Vytvářet a rozvíjet dobře vyvážené menu, při dodržení jednotlivých běžných potřeb rodiny sestávající ze 2 dospělých a 1 dítěte
* Připravovat a servírovat jídla rodině s dítětem, 2 roky starým
* Udržovat čistou a bezpečnou kuchyni (včetně talířů a nádobí)
* Nakupovat a řídit rozpočet stravování
* Zajistit, aby kuchyně splňovala všechny požadavky domu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nabízený plat: 35.000-40.000 Kč
* SAE pobytové vízum
* Ubytování zajištěno ve 2-pokojovém bytě pro zaměstnance (nesdílený pokoj)
* 30 dnů placené dovolené ročně
* Letenky
* Neplatíte daň z příjmu z tohoto zaměstnání

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Pracovitý, flexibilní a kreativní přístup
* Orientace na detaily a hygienu
* Silné organizační dovednosti a schopnost řízení využití času
* Znalost angličtiny nebo ruštiny pro komunikaci s rodinnými příslušníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Práce v rodině.
ID: 1842633  Dátum zverejnenia: 22.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 - 40000 Kč/měsíc, SAE pobytové vízum; Letenky; Ubytování zajištěno ve 2pk bytě