Vedúci/a lekárne

Onex s.r.o.

Gorkého, 3, 811 01/Bratislava-staré mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, koordinuje a kontroluje poskytovanú lekárenskú starostlivosť vo verejnej lekárni, ktorá zahŕňa zabezpečovanie, prípravu, kontrolu, uchovávanie, výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok, poskytovanie odborných informácii o liekoch a zdravotníckych pomôckach v súlade so zákonom č. 140/1998 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov a v znení zákona č. 119/2000 Z.z., v súlade so zákonom č. 139/1998 Z.z. o omamných látkach, psychotropných látkach a prípravkoch v znení neskorších predpisov, v súlade so zákonom č. 277/1994 Z.z .o zdravotnej starostlivosti v znení neskorších predpisov, zákonom č.273/1994 Z.z. o zdravotnom poistení v znení neskorších predpisov, zákonom č. 98/19955 Z.z. o liečebnom poriadku v znení neskorších predpisov a súvisiacich nariadení vlády SR, podľa platného liekopisu, platných odborných usmernení a smerníc vydaných MZ SR.
- riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas jej trvania
- zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- vypracováva plán školení pre zamestnancov lekárne, následne školí pracovníkov lekárne
- riadi a koordinuje zabezpečovania liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne
- organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- zodpovedá za kontrolu čistenej vody
- zodpovedá za stav, inováciu a výber odbornej literatúry
- zodpovedá za technický stav lekárne
- organizuje a koordinuje dodržiavanie termínov určených v poskytovaní lekárenskej starostlivosti v súlade s platnou právnou úpravou
- organizuje a riadi administratívno-ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov
- aktívne participuje na tvorbe a implementácií marketingových stratégií pripravovaných za účelom dlhodobej maximalizácie hospodárskeho výsledku
- vykonáva riadiacu činnosť tak, aby bola zachovaná úplná kontinuita celej prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Nekonfliktný, raicionálne zmýšľajúci, riadiaci pracovník

Onex s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá prevádzkovaním lekárne.
Majiteľom lekárne je lekárnik. Sme malý kolektív vytvárajúci príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1818077  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou