Dobrovoľník v Afrike, štúdium a prax - Fighting with the poor Nórsko - posledné miesta

One world Institute

Miesto práce
Hornsjovegen 1845, 2636 Oyer, Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2000 EUR/mesiac, ...k zaplacení školného, jídla, ubytování, cestovních výdajů

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mezinárodní cestovatelská škola přijímá studenty do oboru Fighting with the poor. Denní studium probíhá v Norsku, praxe v Evropě, cestování a práce na projektu v Africe nebo Indii. Program jedinečně kloubí studium, práci, praxi i cestování do nezapomenutelného zážitku pro všechny, kteří mají zájem se současnou situací ve světě něco udělat a rádi by se podívali do světa na vlastní kůži. Celý program se skládá z 3 měsíců cestování, 3 měsíců přípravy, 6 měsíců práce na jednom z projektů a celkem 12-ti měsíců studia, zkušeností, prezentací před odjezdem na projekt a v závěrečné části k získání A-certifikátu.

Projekty sú zamerané na
- odporu zdravotníctva,
- vzdelávania,
- jednoduché stavebníctvo,
- hygienu,
- prevencie voči HIV/AIDS,
- podporu agrokultúry,
- sociálná práca pre deti,
- práca v detských táboroch
- teacher training colleges apod.

Všetko prebieha v anglickom jazyku, pretože sa tu stretávajú dobrovoľníci z rôznych krajín a kútov zeme. Z tohto dôvodu je potrebná aspoň mierně pokročilá angličtina.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v medzinárodnom prostredí, cestovanie, ubytovanie. Práca na projekte ohodnotena v dolaroch (stále sa však jedná o dobrovolnicků prácu).
Rozne práce k zaplatení stravy, ubytovania, školních nákladov počas programu.

Informácie o výberovom konaní

Nástup koncom augusta, posledné volné miesta v týme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Obecné požadavky na uchazeče:
- touha po vzdělávání, porozumnění dnešnímu světu i historii
- zájem o jiné kultury, země, cestování

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naše škola je místem, kde se setkávají většinou mladí lidé s dobrou dávkou zvědavosti, odvahy a humoru, kteří chtějí zažít svět jiným způsobem. Aby tak učinili připravují se na setkání s lidmy různých kultur, na cestování do cizích zemí, kde se sblíží s životem místních (chudých) obyvatel a rozhodnou se, co pro ně udělají. Být na cestě je jedna z hlavních částí našeho institutu stejně tak jako práce v kolektivu, společné plánování, diskuze a rozhodnutí o důležitých tématech našich životů a naší Země
ID: 1735850  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2000 EUR/mesiac, ...k zaplacení školného, jídla, ubytování, cestovních výdajů