Obchodný zástupca pre Bratislavský, Trnavský a Nitrianský kraj

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 E + výkonnostní odměny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pre bratislavský, trnavský a nitriansky kraj.
Starostlivosť o priradených zákazníkov, vyhľadávanie nových kontaktov, vedenie obchodných rokovaní, účasť na odborných školeniach firmy, vybavovanie telefonátov a e-mailov, osobná návšteva klientov.

Výhodné platové ohodnotenie
Trvalý pracovný pomer
Mzdové bonusy v závislosti na pracovnom nasadení
Možnosť používať firemný automobil na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Kontakt a zasielanie životopisov na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Elektrotechnika, Technika, Ekonomika (obchod)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Profesionálne vystupovanie, schopnosť samostatne komunikovať a viesť obchodné rokovania, analyzovať a spracovávať dáta a informácie, proklientsky prístup.
Prax vo vedení os. automobilu, aktivný vodič. Schopnosť vzdelávať sa, ochota, samostatné rozhodovanie.

Našou hlavnou činnosťou je predaj popisovacích zariadení francúzskej firmy Markem-Imaje, jedného z najväčších výrobcov ink-jet tlačiarní na svete. Zabezpečujeme predaj, inštalácie, zaškolenia, záručný a pozáručný servis, ale taktiež dodávky všetkých druhov spotrebného materiálu.

Ďalej dodávame

- kontaktné značiace zariadenia
- termotransférové tlačiarne
- aplikátory etikiet vrátane inštalácie a servisu
- komplexné riešenie značení pri výrobe a expedícii

viz www.ondrasek.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2976709  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 E + výkonnostní odměny