ESD Inžinier

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
agreement
Ponúkaný plat (brutto)
agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na tejto pozícií budete zodpovedný za návrh, charakterizáciu a optimalizáciu prvkov na ochranu polovodičových integrovaných obvodov pred účinkami elektrostatického výboja (ESD) a testovanie ich odolnosti voči latch-up.
• Prakticky práca zahŕňa: návrh polovodičových štruktúr a elektrických zapojení v danej technológii; simuláciu v SPICE alebo TCAD prostredí; návrh a zadanie výroby testovacích čipov; charakterizácia testovacích čipov; vyhodnotenie nameraných dát; kvalifikácia štruktúr pre obvody v produkcii; vytváranie knižníc a modelov pre návrh interovaných obvodov.
• Z dlhodobého hľadiska práca zahŕňa hľadanie nových metód, postupov a nástrojov na automatizovanie návrhu a overovania prvkov na ochranu pred ESD; zlepšovanie a optimalizáciu celkového procesu návrhu.

• Konkurenčné mzdové ohodnotenie
• Vzrušujúcu a obohacujúcu kariéru s dynamickou globálnou špičkovou technológiou
• Príležitosti pre rozvoj v rámci spoločnosti pre tých, ktorí chcú uspieť
• Nadštandardný systém benefitov (dovolenka navyše, bonusz, sociálne a športové aktivity, ...)
• Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán pre zamestnanca
• Pozitívne a inšpiratívne pracovné prostredie

Našli ste sa v našej ponuke? Výborne, v tom prípade zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Nenašli? Nevadí! Odporučte tento inzerát priateľom a známim.

Do textu sprievodnej správy (nie ako prílohu!) uveďte nasledovný text:
Súhlasím, aby spoločnosť ON Semiconductor Slovakia, a. s. spracovávala moje osobné údaje po dobu 1 roka, prípadne do doby jeho písomného odvolania, v zmysle zákona 428/2002 Z. z o Ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

(Micro)Electronics

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Úspešý kandidát by mal mať:
• Vysokoškolské vzdelanie minimálne 2. stupňa (elektro-) technického smeru, odbor elektronika výhodou
• Znalosť polovodičovej fyziky a základných polovodičových súčiastok
• Skúsenosti s meraním charakteristík polovodičových súčiastok
• Schopnosť čítať elektrické obvodové schémy
• Skúsenosti s prácou v prostrredí Cadence sú výhodou
• Znalosť programovania v prostredí napr. SKILL, Perl, C a pod
• 3-ročná prax v odbore je vítaná
• Dobrá znalosť angličtiny slovom a písmom
• Dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, organizačné schopnosti, tímový hráč

• Sme lídri na svetovom trhu polovodičových súčiastok. Zamestnávame viac ako 300 zamestnancov, ktorí spolupracujú so zákazníkmi z celého sveta.
• V Piešťanoch máme zákaznícke centrum pre Európu a Ameriku, globálne IT centrum ako aj technickú podporu.
• V Bratislava Development Center (BDC) sa vyvíjajú obvody pre riadenie napájania primárne z oblasti automobilového priemyslu. V BDC time sa uplatňujú najmä absolventi Ústavu elektroniky a fotoniky Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (UEF FEI STU).

• ON Semiconductor(Nasdaq: ON) is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets. ON Semiconductor promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: ON Semiconductor Talent Management
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3083584   Dátum zverejnenia: 3.8.2017